23.02.2020. 12:00 Županijska liga dječaka 2019 8

Rezultati

Ekipa1234T
Novigrad1234120
Pazin1527161472
Osmo kolo županijskog prvenstva za igrače i igračice do 12 godina starosti u Novigrad je dovelo ekipu iz Pazina. Unatoč odlično i ravnopravnom početku susreta, velika kvaliteta pazinske ekipe je ipak brzo došla do izražaja i presudila pobjednika...

Sjajno su Novigrađani otvorili utakmicu i ravnopravno se nosili s favoriziranim gostima sve do kraja prve četvrtine kada je na semaforu stajalo 12:15. Ipak, u nastavku Pazinjani podižu tempo, a u redovima domaćih pada moral, pa je na koncu utakmica završila s uvjerljivih 20:72.

Odlična je u redovima domaćih bila Nejla Žiković s 10 poena i sedam skokova, ali izostao je pravi doprinos ostalih suigrača. Goste je predvodio Guerin s 23 poena.